• 0 541 212 36 32

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

23 Mayıs 2020 13:52

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız Ramazan Bayramı Nedeni ile Bir Mesaj Yayımladı

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız Ramazan Bayramı Nedeni ile Bir Mesaj Yayımladı

Ramazan Bayramı öncesi yayımladığı mesaj ile Tüm Menteşe Halkının Bayramını kutlayan Kaymakam Caner Yıldız; Bayramda Sosyal mesafe kuralına uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlattı.
Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız Ramazan Bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı.
“Yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan’ı, uğurlamanın hüznünü yaşarken, insanları birleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları ortadan kaldıran çok özel zamanlardan Ramazan Bayramına ulaşmış olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz
“Bayramlar, Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı müstesna zamanlardır. Milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için büyük fedakârlıklarda bulunmuş çok kıymetli şehit ailelerimizi ve kahraman gazilerimizi böylesine anlamlı günlerde ve her zaman hatırlamak, ayrıca hasta ve yardıma ihtiyacı olanları hatırlamak ve onlara karşı görevlerimizi yerine getirmek büyük önem taşımaktadır. Değerli Menteşeliler; Huzur ve güven içerisinde geçirdiğimiz Mübarek Ramazan ayından sonra Ramazan Bayramını da aynı şekilde huzur içerisinde geçirmeniz için her türlü tedbir alınmıştır. Emniyet ve jandarma teşkilatımız, sağlık, itfaiye ekiplerimiz ile diğer ilgililer her zaman olduğu gibi bayram süresinde de görevlerinin başında, sizlerin hizmetinde olacaklardır. Hepimizin bildiği gibi, içinde bulunduğumuz süreçte koronavirüs ile mücadelemiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Bu günlerde hepimize düşen, tedbirlere ve kurallara uymaktır. Bu hiç şüphesiz ki Bu amansız hastalıkla olan savaşı kısa sürede kazanmamıza neden olacaktır.
Bu vesile ile başta çok kıymetli şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz olmak üzere tüm Menteşeli hemşehrilerimin, ilçemizde görev yapan çalışma arkadaşlarımın ve basın mensuplarımızın aile ve yakınlarının Mübarek Ramazan bayramını tebrik eder, sevgi ve saygılar sunarım”

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.