• 0 541 212 36 32

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

31 Mart 2020 14:07

Menteşe Belediyesi Psikolojik Destek Hattı Kurdu

Menteşe Belediyesi Psikolojik Destek Hattı Kurdu

Menteşe Belediyesi bünyesinde Corona virüse karşı evlerinde karantinada kalan Menteşeliler için “Psikolojik Danışma Hattı” kuruldu.
Koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan “Evinde Kal Menteşe” çağrısının ardından evlerinde vakit geçiren Menteşelilerin; psikolojilerini güçlü tutmak, endişeli ruh haline bürünmelerini engellemek ve stres kaynaklı sorunlarının önüne geçmek için kurulan Menteşe Belediyesi “Psikolojik Danışma Hattı”nda uzmanlar hafta içi 09.00 – 19.00 saatleri arasında (0252) 424 00 50 numarası üzerinden Menteşelilere hizmet verecek.
Psikolojik Danışma Hattı ile ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Koronavirüs nedeniyle yaşanan karantina sürecinde vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını gidermek ve bu süreçte hizmete devam etmek için çalışmaya devam ediyoruz. Karantina sürecinde evde vakit geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımızın psikolojilerinin ve morallerinin bozulmamaları, bilgi kirliliğine neden olan asılsız haberlere itibar etmemeleri çok önemli. Bu bağlamda hemşehrilerimize psikolojik destek vermek için bu hattımızı kurduk.” dedi.

 

 

Kaynak:Menteşe Belediyesi

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.