• 0 541 212 36 32

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

31 Mart 2020 14:11

İhtiyaç Sahibi Aileler Unutulmadı

İhtiyaç Sahibi Aileler Unutulmadı

Menteşe Belediyesi tarafından koronavirüsden korunmak ve virüsün yayılmasını önlemek amacıyla evlerinde kalan 65 yaş üstü vatandaşlara ve ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtılıyor.

Menteşe Belediyesi aşçıları tarafından aşevinde hazırlanan yemekler, ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine götürülerek teslim ediliyor. Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışıyla her şartta halka hizmet etmeye devam ettiklerini belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Menteşede yaşayan vatandaşlarımız koronovirüs nedeniyle hastalığa yakalanmamak ve yayılmasını önlemek için evlerinden çıkmıyorlar. Biz yine bu süreçte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı unutmadık. 65 yaş üstü evden çıkamayan ve durumu iyi olmayan ailelere her gün aşevimizde yapılan yemeklerden ulaştırıyoruz. Bu süreci hep birlikte aşacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

Menteşe Belediyesi tarafından yapılan yemek dağıtımından faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Menteşe Belediyesi’nin (0252) 2144880 numaraları telefonundan Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirler.

 

Kaynak:Menteşe Belediyesi

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.