• 0 541 212 36 32

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

11 Nisan 2020 17:20

Başkanlar Fırınları Ziyaret Etti

Başkanlar Fırınları Ziyaret Etti

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ve Muğla İli Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay ile birlikte sokağa çıkma yasağında üretim yapan fırınları ziyaret ettiler.

Menteşe’deki fırınları ziyaret eden ve ekmek dağıtımı ile ilgili fırıncılardan bilgi alan Başkan Gümüş, “Sokağa çıkma yasağı nedeniyle dün geceden bu yana çift vardiya çalışan fırıncı esnafımızı ziyaret ederek üretim ile ilgili bilgi aldık. Ekmek üretimi ile ilgili bir sıkıntımız yok. Vatandaşlarımız panik yapmasın, endişelenmesin. Belediyeler olarak tüm gücümüzle halkımızın yanındayız. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Sağlığımız her şeyden önemli. Evimizde kalmaya devam edelim.” dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ve Muğla İli Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay fırın ziyaretlerinin ardından Menteşe Konutlar Bölgesi ve Düğerek mahallesini ziyaret ettiler. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde duran yurttaşlara evde kalın çağrısında bulunan başkanlar vatandaşlara bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordular. Mahallesini ziyarete gelen başkanları gören Menteşeliler ise balkonlardan başkanlara el sallayarak, teşekkür ettiler.

Kaynak:Menteşe Belediyesi

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.