• 0 541 212 36 32

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

22 Nisan 2020 11:10

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’den 23 Nisan Mesajı

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’den 23 Nisan Mesajı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem METE, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İl Başkanı Mete mesajında şu ifadelere yer verdi:

Gazi Meclisimiz, TBMM’nin 100. Kuruluş Yılını, aziz milletimizin Ulusal Egemenlik bayramını,ülkemiz ve dünya çocuklarının da Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Tarihi şanla, şerefle dolu necip milletimiz, kurtuluş mücadelemizde birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde eşine az rastlanır bir zafere imza atmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Anadolu’muzun her köşesinde, isimlerini bile bilmediğimiz nice kahraman ,vatan ve bağımsızlık aşkıyla, kutsal değerlerini korumak adına cepheye koşmuştur.

Tarih 23 Nisan 1920’yi gösterdiğinde ise Gazi Meclis’imiz kurulmuştur.  Bu sayede millet iradesi her türlü gücün üzerinde tutulmuş; milletimiz, kendi geleceğine kendisi karar vermeye başlamıştır.

Bugün 100. Yılına ulaşmanın onurunu yaşadığımız Gazi Meclis’imizin açılışını ülkemizde ve dünyada baş gösteren pandemiden dolayı buruk bir sevinçle kutluyoruz. Fakat heyecanımız ve coşkumuz aynı .Kurtuluş mücadelemizde gösterdiğimiz sabır ve dayanışma ruhu hiç değişmedi.

Daha 4 yıl önce 15 Temmuz alçak darbe girişimi dolayısıyla Gazi Meclisimizi bombalar atarak kapatmak isteyenlere, millet iradesine engel olmaya çalışanlara, ülkemizi işgal girişiminde bulunmak isteyenlere milletçe cevap verdik.  Dayanışmanın birlik ve beraberliğimizin önünde kimsenin duramayacağını gösterdik.

Bugün de pandemi dolayısıyla zor günler yaşayan milletimizin en büyük sığınağı yine birlik ve beraberliğimiz olmuştur.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız ı şartlar ne olursa olsun büyük bir coşku ile kutlayacağız. Evlerimizden, balkonlarımızdan bir birimize gönül yoluyla uzanacağız. Çocuklarımızın mutluluğunu hep birlikte paylaşacağız. İstiklal Marşımızı her zamankinden daha coşkulu seslendireceğiz.

Bu duygu ve temennilerle aziz milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.  Gazi Meclis’te bu güne dek görev almış tüm milletvekillerimizi şükranla yadediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle minnetle anıyorum. Bu zor zamanda bayram heyecanı yaşayan tüm yavrularımızın bayramını can-ı gönülden kutluyorum. dedi

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.