• 0 541 212 36 32

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

22 Nisan 2020 15:08

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen’den Çocuklara Sürpriz

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen’den Çocuklara Sürpriz

Covid-19 salgını sebebiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının yapılamaması ve günlerdir evlerinde hayatlarını geçiren çocuklar için AK Parti İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen Marmaris sınırları 3000 bayrak ve balon dağıtıyor.

Başkan Gökmen “105.sokak ta her sene olan kutlamaların özellikle bu sene corona’nın gölgesinde kalması bizi üzüyor bu yüzden o coşkuyu tüm Marmaris’e dağıtmak istedik. Tüm Marmaris’i 23 Nisan akşamı saat 21.00 de balkonlara davet ediyoruz.

Balkonlarımızı çocuklarımızın neşelerine uygun olması için bizde teşkilat olarak bayrak ve balon dağıtma kararı aldık. Korona sebebiyle tabiî ki tüm evlere giremiyoruz muhtarlarımızdan öğrenebildiğimiz kadar ve duyurusunu yaparak geleceğimizin teminatı çocuklarımızla temas halinde olmadan bayrakları ve balonları teslim ediyoruz. Geçirdiğimiz bu zorlu günlerde onların gözündeki ışıltı bile bize ümit oluyor. Tüm mahallelerimizi dolaşıyoruz. 23 Nisan akşamı Marmaris halkıyla beraber bayraklarımızla balkonlarımız da yapacağımız kutlamalarla tüm Türkiye’ye sesimizi duyuralım. Hepimizin geleceği olan çocuklarımıza armağan edilmiş 23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, Türkiye Büyük millet meclisinin kuruluş yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurucularını rahmet ve şükran’la anıyorum.”dedi

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.